Atribuită Cumpărare directă

ULEI CASTROL 10W40 20L TURBO DISEL PENTRU RENAULT-URILE MASTER: RGZ, PNZ, POB , 20 L/ BUC: 2 BUC X 369.74 RON. REFERAT NR. 18076/03.06.2020 - COLOANA AUTO - ING.PREDAN CRISTIAN.

Număr anunț
DA25771273
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
739,48 RON
Valoare atribuită
739,48 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,48 RON

din 739,48 RON estimat