Atribuită Cumpărare directă

TUB VASILINA 18 BUC ULEI TRANSMISIE T 90 24 L VASELINA VIPOL 4 KG 2 BUC ULEI AMESTEC HUSQ 1 L 25 BUC ULEI SAE 30 0.6 L 33 BUC PANZA CIRCULARA 22 T 2 BUC CAP TRYMY 2 BUC PILA ROTUNDA 4 BUC LANT DRUJBA H 440 4 BUC SINA GHIDAJ H 440 4 BUC

Număr anunț
DA25750525
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
09221100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.373,97 RON
Valoare atribuită
3.373,97 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.373,97 RON

din 3.373,97 RON estimat