Atribuită Cumpărare directă

Set pentru clisma ( enema set ) steril, de unica folosinta , cu marcaj CE, compus din : punga pentru clisma 1500ml, tub/cateter cu varf moale atraumatic pentru conectare lungime 150cm, clema pentru tub, capac tub pentru protectie, camp medical absorbant / rezistent la apa si umezeala 45x42cm, 1 plic solutie activatoare laxativ concentrata pe baza de potasiu ( 9ml ) . Livrare din stoc in maxim 48 ore ! Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs ! Pe produse si pe ambalaje sunt scrise in limba romana denumirea si detalii ale produsului , precum si instructiuni de utilizare. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI

Număr anunț
DA25742431
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33141642-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585 RON
Valoare atribuită
585 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585 RON

din 585 RON estimat