Atribuită Cumpărare directă

Achizitie dulap rack ptr montaj servere, minim 19U, greutate suportată minim 500 kg, min. 500/800 mm, închidere cu cheie,

Număr anunț
DA25759908
Autoritate contractantă
FONDUL ROMAN DE DEZVOLTARE SOCIALA (CUI 11318329)
Furnizor / câștigător
SILMO SERVICES SRL (CUI 36074815)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485 RON
Valoare atribuită
1.485 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.485 RON

din 1.485 RON estimat