Atribuită
Cumpărare directă
Telefon Mobil Samsung Galaxy A51, Procesor Octa-Core 2.3GHz / 1.7GHz, Super AMOLED 6.5", 6GB RAM, 128GB Flash, 48+12+5+5MP, Wi-Fi, 4G, Dual Sim, Android (Albastru) 1 bucata Husa Lemontti LEMHSSA51AI pentru Samsung Galaxy A51 (Albastru) -1 bucata Folie Protectie Flexi-Glass Lemontti LEMFFGA51 pentru Samsung Galaxy A51 (Transparent)- 1 bucata Protectie Spate Lemontti LEMSLKP30LN pentru Huawei P30 Lite (Negru) -1 bucata Incarcator Retea Samsung EP-TA20EWEUGWW, 2A, Adaptive Fast Charging, Cablu microUSB inclus (Alb)- 1 bucata
- Număr anunț
- DA25763157
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.408,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.408,15 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.