Atribuită
Cumpărare directă
ocietatea East-West Trading & Distribution Srl, ofera catre vanzare produsul masti de protectie cu trei pliuri de unica folosinta de culoare albastra, rezistente la fluide fara fibra de sticla sau latex, cu sistem de prindere realizat din fire elastice, cu o lungime de 175 mm si o latime de 90 mm.
- Număr anunț
- DA25758202
- Autoritate contractantă
- CENTRUL PENTRU SENIORI AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 38502276)
- Furnizor / câștigător
- EAST-WEST TRADING & DISTRIBUTION SRL (CUI 27245118)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.