Atribuită Cumpărare directă

062.11.500 - Sticluta pulverizare ISOLAB, 500 mL, 1 buc - 1 buc - 11.63 RON 025.01.025 - Pahare Berzelius ISOLAB, 25 mL, 10 buc/1 pk - 1 pk - 35.55 RON - 2 pk - 71.10 RON 080.53.021 - Acoperitori incaltaminte ISOLAB din polietilena, 100 bucati/1 pk -1 pk -13.34 RON - 5 pk - 66.70 RON 94052000 - Varfuri pipeta cu filtru Thermo Scientific Finntip 10, 0.2 - 10 μL, 10 * 96 buc/1 pk - 603.30 RON - 2 pk - 1,206.60 RON 078.02.002 - Tuburi sterile ISOLAB pentru centrifuga, 15 mL, 50 buc/1 pk - 41.54 RON - 5 pk - 207.70 RON AL17.1 - Varfuri pipeta Brand Standard 0.1-20 μL, nesterile, 1000 buc/1 pk - 177.44 RON - 2 pk - 354.88 RON T-B-200 - Varfuri pipeta ISOLAB, universale, gradate, nesterile, transparente, 200 μL, 1000 buc/1 pk - 1 pk- 40.83 RON - 3 pk - 122.49 RON 078.03.001 - Microtuburi aseptice ISOLAB pentru centrifuga, transparente, 0.5 mL, 500 buc/1 pk -1 pk - 21.15 RON

Număr anunț
DA25787764
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.062,25 RON
Valoare atribuită
2.062,25 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.062,25 RON

din 2.062,25 RON estimat