Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DESCRIERII FIECARUI PRODUS

Număr anunț
DA25777059
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
Furnizor / câștigător
MILENA FARM SRL (CUI 31577867)
Cod CPV
33000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844,50 RON
Valoare atribuită
844,50 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

844,50 RON

din 844,50 RON estimat