Atribuită Cumpărare directă

6.110-030.0 - FURTUN PRELYNGIRE INALTA PRESIUNE 15M - 1 BUC - 1134.45 RON FARA TVA 4.111-037 - CUPLA PRELUNGIRE - 1 BUC - 126.05 RON FARA TVA mai putin

Număr anunț
DA25787402
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,50 RON
Valoare atribuită
1.260,50 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,50 RON

din 1.260,50 RON estimat