Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ MAT REP GARD ÎMPREJMUITOR:Cornier 25 x 25 x 3 ml 30 4,50;Sârmă zincată 2,5 mm kg 100 5,00;Sârmă zincată 1,2 mm kg 20 5,00;Sârmă ghimpată tip NATO a 10 ml buc 10 122,00; Oțel beton striat OB Ø 6 mm kg 300 3,50;Oțel beton striat OB Ø 10 mm la 12 m buc 25 25,00;Electrozi supertit 2,5 mm kg 15 12,00;Electrozi supertit 3,25 mm kg 15 12,00;Electrozi bazic 3,25 kg 5 12,00;Capace țeavă 80 x 80 buc 40 1,20;Disc abraziv mare buc 30 7,00;Disc abraziv mic buc 20 3,00;Sârmă neagră 1 mm kg 15 5,00;Sârmă neagră 3 mm kg 25 5,00;Cuie construcții 6 kg 20 4,50;Cuie construcții 10 kg 5 4,50;Cherestea rășinoase 2,5 mc 1 950,00;Plasă umbrire verde ml 100 4,35;Grund gri kg 5 10,00,CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1150879 DIN 05.06.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOC ANEXATE:SPEC TEHNICE ANEXA NR.1 LA NR.2561997 DIN 03.06.2020 ȘI SIT CENTRALIZATOARE ANEXA NR.3 LA NR.2561997 DIN 03.06.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 09.06.2020 CU NR.FN ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563655 DIN 09.06.2020.PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZ CU NECESARUL DE MAT ÎN VEDEREA EXECUTĂRII DE REPARAȚII LA GARDUL ÎMPREJMUITOR AL CAZĂRMII TÂRGOVIȘTE ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU NOUL CORONAVIRUS- COVID-19.
- Număr anunț
- DA25765267
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44313100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.115,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.115,50 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.