Atribuită
Cumpărare directă
ESCRIERE: 120BUC MIKE SERVETELE UMEDE LACRAM -24 BUC 2 ROLE ELFI PROSOP BUC 2 STR -40 SETURI(2 BUC / SET) 8 ROLE PUFINA HARTIE IGIENICA LEVANTICA 3 STR -7 SET (8 BUC/SET) FINO 10 SACI MENAJ 160L -15 BUC FINO 30S. MENAJ ECONOMY 35L-28BUC 50MP PAHAR CARTON BAUTURI RECI 300ML -1SET (50BUC/SET) SET 3 LAVETE UMEDE M PROF 18X20-2SET (3 BUC/ SET) 300ML PRONTO SPRAY LEMN CLAS-1BUC 1L DOMESTOS PINE -5 BUC 700ML ANTIKALKAR UNIV 4 IN 1 SANO-4 BUC 750ML ANTIKALL WC SANO -3 BUC 55G DOMESTOS OD TOALETA OCEAN-2BUC 1L SANO CLEAR BLUE TRG-5 BUC ARO BURETI VASE CANELURI -1 SET (10 BUC/ SET ) 55G DOMESTOS OD TOALETA PINE -3 BUC 750ML SANO ANTIKALKAR PIATRA RUGINA-2 BUC 50G BREF COLOR AKTIV OCEAN -2 BUC 50G BREF PERFUME APPLE -LILY-1 BUC 2L SANO DET PODELE PARF SOAP -3 BUC 2L SANO DET PODELE PARF SPA-2BUC 3 BUC FINO LAVETE MULTIFUNCT- 3 SET (3 BUC /SET) 300ML PRONTO SPRAY LEMN LAMAIE-2 BUC 500ML SANO DET VASE MIGDALE-12BUC 250ML REZ AIRWICK MAGN -2 BUC 250ML REZ AIRWICK LAVANDA -1 BUC 300ML GLADE SPRAY CHERRY & PEONY-1 BUC SCOTH B MOP BUMBAC 180G -6 BUC
- Număr anunț
- DA25783807
- Autoritate contractantă
- COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 961,46 RON
- Valoare atribuită
- 961,46 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.