Atribuită Cumpărare directă

Miscari: spate (5075°) pe inaltime controlate prin sistem hidraulic ; Control prin pedala hidraulica ; Tapiterie din material antibacterian ; Disponibil in diverse culori ; Dimensiuni sezut: 50x42cm ; Dimensiuni spate: 65x50cm ; Dimensiuni sectiune cap: 21x21cm ; Dimensiuni baza: diametru 61cm ; Inaltime reglabila: 5670cm ; Sectiune cap detasabila si reglabila fata/spate ; Rotatie 360°operata prin pedala ; Capacitate de sustinere: 150kg

Număr anunț
DA25772571
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.563 RON
Valoare atribuită
7.563 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.563 RON

din 7.563 RON estimat