Atribuită Cumpărare directă

Demontat cablu electric, cutie accesorie la distributie, soclu pentru sigurante, legaturi pentru sigurante, canal cabluri, curatare depuneri aderente, tablou electric panou

Număr anunț
DA25767368
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Ilfov (CUI 13610442)
Furnizor / câștigător
API BIRO CONSTRUCT SRL (CUI 25189976)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.904,93 RON
Valoare atribuită
1.904,93 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.904,93 RON

din 1.904,93 RON estimat