Atribuită
Cumpărare directă
Se vor executa lucrari de Refacerea gardului de la Primaria Veche din loc Bara conform oferta nr 847/42/05.06.2020 constand in: Teava patrata 40x40x3 mm Fier beton 10 mm Plasa sudata 6 mm Ciment Capace teava Panouri gard Teava patrata 30x30x3 mm Grilaj usa Cornier 30x30x4 mm Role poarta Suruburi beton 10 mm Cherestea cofraj Turnare beton
- Număr anunț
- DA25754805
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARA (CUI 4548589)
- Furnizor / câștigător
- EBO GLASS SRL (CUI 29816270)
- Cod CPV
- 45342000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.817 RON
- Valoare atribuită
- 7.817 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.