Atribuită Cumpărare directă

CARTUS LASER O HP-508A MAGENTA CF363A - 1buc CARTUS LASER COMP SAMSUNG-ML1910 NEUTRAL - 6buc CARTUS LASER SAMSUNG MLT-D204L JY, G&G - 2buc CARTUS LASER COMP HP-CB435/436/CE285A/CE278-2K CAMELEON - 1buc CARTUS LASER COMP XEROX 3052/WC3215 3K ECOBOX - 1buc

Număr anunț
DA25774837
Autoritate contractantă
Comuna Caineni (CUI 2541681)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.028,57 RON
Valoare atribuită
2.028,57 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.028,57 RON

din 2.028,57 RON estimat