Atribuită
Cumpărare directă
Cod intern: 70833500 Produsul curata si indeparteaza depunerile de calcar si petele de rugina din interiorul vasului de toaleta si de pe alte obiecte sanitare din faianta, prin continut de acizi organici biodegradabili din formula. Utilizarea zilnica a produsului previne formarea depunerilor de piatra. PRODUSELE LIVRATE VOR AVEA INSCRIPȚIONAT LIZIBIL PE AMBALAJ TERMENUL DE VALABILITATE - MINIM 12 LUNI DE LA DATA LIVRĂRII Produsele LIVRATE vor fi insotite de: - Avize de plasare pe piață valabile și fișe tehnice de securitate valabile pentru PRODUSELE BIOCIDE. - Declarație pe propria răspundere că produsele ofertate respectă mediul și nu pun în pericol sănătatea. VA RUGAM SA DATI ACCEPTUL DOAR DACA RESPECTATI TERMENUL DE LIVRARE SI VETI TRANSMITE DOCUMENTELE SOLICITATE.
- Număr anunț
- DA25750610
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.408,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.408,17 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.