Atribuită Cumpărare directă

Cupla conectare 2 cabluri UTP, mufa UTP 2 X RJ45 MAMA-MAMA, CUPLA PRELUNGITOARE CABLU UTP Netrack cord coupler RJ45-RJ45, cat. 5e UTP PN: C0104515 PN: 106-51 Garanție 12 de luni

Număr anunț
DA25770110
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,60 RON
Valoare atribuită
117,60 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,60 RON

din 117,60 RON estimat