Atribuită Cumpărare directă

Marker CD, DV - 6 bucx9 =54 lei Marker permanent -10 buc x6 =60 Creion mecanic Rotring 0.7,Tikkey -12 buc x 19=228 Mouse wireless Trust easyclick -5 buc x 79=395 Hub USB 12177, negru-5 buc x 29=145 Memorie USB Sandisk cruzer glide 32 GB -5 buc x40=200 lei Rezerva creion 0.7 mm Rotring 2B2 - 10 buc x 9.3=93 Memorie USB 3.0 Sandisk Ultra Flair, 32 GB-5 buc x58=290 Mapa cu buton/arici cu burduf - 32 buc x 5=160 Biblioraft A4 plastifiat , 7.5 mm- 70 buc x 8.5=595 Biblioraft A4 ,plastifiat, 5.5 mm 100 buc x 8.2=820 Dosar plastic cu sina si perforati 480 buc x 1.4=672 File protective A4, 40 microni, 100 buc/set 10 set x17= 170 lei Fluid corrector cu burete , kores 10 buc x 5.8=58 Pix BIC - 50buc x 3=150 lei Hartie A4 top -90 topuri x19.5=1755 lei Total cu TVA -5845 LEI

Număr anunț
DA25768476
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
Furnizor / câștigător
NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
Cod CPV
39711211-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.911,76 RON
Valoare atribuită
4.911,76 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.911,76 RON

din 4.911,76 RON estimat