Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze un hard disk extern, capacitate 1 TB, conectivitate USB 3.0,

Număr anunț
DA25788318
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,87 RON
Valoare atribuită
184,87 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,87 RON

din 184,87 RON estimat