Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare și de întreținere a echipamentelor informatice (calculatoare, imprimante, scannere, multifuncționale, swich-uri, routere, echipamente de tip server, rețea, UPS-uri etc.). Operatorul economic trebuie să asigure servicii de asistență tehnică, întreținere și mentenanță pentru echipamentele de tehnică de calcul cuprinse în caietul de sarcini pentru pe perioada de 12 luni de zile. Contractul de încheie pe o perioadă de maximum 12 luni, plata contractului va fi asigurată din bugetul anului 2020, iar pentru anul 2021 se vor respecta prevederile art. 37 alin. 1) din Legea nr. 500/2002 privind finanțele publice. 2. Condițiile de plată a serviciilor prestate: beneficiarul are obligația de a plăti prețul serviciilor în contul de Trezorerie al furnizorului, în termen de maximum 30 de zile calendaristice de la data eliberării facturii și a recepției prestării serviciilor. În mod excepțional, în cazul lipsei fondurilor bugetare disponibile, termenul de plată este de maximum 60 de zile calendaristice, conform Legii nr. 72/2013. Factura va fi însoțită de un raport sau proces-verbal de recepție a serviciilor prestate.

Număr anunț
DA25777855
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BOTOSANI (CUI 18418945)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI 12059460)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat