Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere tehnica si legislativa, suport tehnic, standard aplicatia AvanCont

Număr anunț
DA25750328
Autoritate contractantă
Institutul de Speologie Emil Racovita (CUI 4192758)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72267000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521,02 RON
Valoare atribuită
2.521,02 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
06.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521,02 RON

din 2.521,02 RON estimat