Atribuită Cumpărare directă

Model WDBWLG0040HBK-EESN Specificatii produs Dimensiune HDD 3.5 inch Capacitate HDD 4 TB Interfata USB 3.0 Dimensiuni (L x l x h mm) 165.8 x 135 x 48 mm Greutate 910 g Continut pachet Cablu USB 3.0, Adaptor AC

Număr anunț
DA25765207
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,28 RON
Valoare atribuită
435,28 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435,28 RON

din 435,28 RON estimat