Atribuită Cumpărare directă

1 COD: 7030301009 Pipeta DLAB Micropette Plus 20-200 μl DLAB STOC - 24 ore 1 bucata 262.35 2. COD: 7030301017 Pipeta DLAB Micropette Plus 1000-5000 μl DLAB 4 - 5 saptamani 1 bucata 262.35

Număr anunț
DA25759577
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
524,70 RON
Valoare atribuită
524,70 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

524,70 RON

din 524,70 RON estimat