Atribuită
Cumpărare directă
Se vor furniza 15 bucati x Alimentator camera video de supraveghere 12 V, 2 A, PA12/2A, care sunt necesare pentru ISU CRISANA BIHOR. Decontarea se va realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura fiscala. Transportul va fi inclus in pretul ofertat.
- Număr anunț
- DA25779189
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,80 RON
- Valoare atribuită
- 211,80 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.