Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse de curatenie :hartie igienica 3 str Cony=600 role*0,6 lei;prosop hartie Alint pch 2 role= 15 pch * 2,20 lei;prosop hartie alba 300 M 8 role*28.29 lei;solutie desfundat Asevi 500 ml=2 buc*14,3 lei;sapun lichid antibacterian 500 ml=60 buc*6,5 lei;cos gunoi cu capac batant 5 L=1 buc*20 lei. - pa baza de comanda
- Număr anunț
- DA25793845
- Autoritate contractantă
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.057,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.057,92 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.