Atribuită
Cumpărare directă
service si intretinere periodica echipamente de sterilizare: - Sterilizator Sterivap HP 636 - 1 buc - Sterilizator Sterivap HP 446 - 1 buc - Sterilizator Tuttnauer T Max 10 - 1 buc Bonus: - Spalator automat Reliance Amsco Steris 444 - Curatator cu ultrasunete Amsco Reliance 550 - Sterilizator cu aer cald Stericell
- Număr anunț
- DA25783270
- Autoritate contractantă
- SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.750 RON
- Valoare atribuită
- 15.750 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.