Atribuită Cumpărare directă

Sistem de supraveghere adio-video

Număr anunț
DA25784204
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA SIRINEASA, JUDETUL VALCEA (CUI 29505710)
Furnizor / câștigător
LIVTEC INDUSTRY S.R.L. (CUI 36413423)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
13.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat