Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Casco + asigurare RCA Skoda Octavia SJ33WMM Plata Casco in 4 rate, prima rata platita la emiterea politei in valoare de 467 lei iar restul in impartit in 3 rate egale Casco 12 luni emisa cu data de 15.06.2020 Rcea 12 luni emis cu data de 26.06.2020

Număr anunț
DA25775298
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SALAJ (CUI 11340679)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.769 RON
Valoare atribuită
2.769 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.769 RON

din 2.769 RON estimat