Atribuită Cumpărare directă

CARTUS OKI C310/330/510 TONER BK 3.5K COMPATIBIL Buc 1 85.00 CARTUS XEROX 006R01160 TONER PT WC5325/5330/5335 ORIGINAL Buc 1 245.00 CARTUS BROTHER TN2421BK TONER BK 3K COMPATIBIL Buc 2 75.00 HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY 80G 500/TOP XEROX Top 16 10.90

Număr anunț
DA25750709
Autoritate contractantă
UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
654,40 RON
Valoare atribuită
654,40 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

654,40 RON

din 654,40 RON estimat