Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare PUZ( Plan Urbanistic Zonal) pentru Comuna Ulmeni Judetul Calarasi: Elaborare PUZ zona rezidentiala

Număr anunț
DA25788640
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 3796691)
Furnizor / câștigător
MIGDA - MAIK & PARTNERS SRL (CUI 33121882)
Cod CPV
71410000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.163 RON
Valoare atribuită
26.163 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.163 RON

din 26.163 RON estimat