Atribuită Cumpărare directă

Kit consumabile compatibile cu injectomatul Medrad, tip Spectris Solaris EP, in ambalaj steril, cu urmatoarele componente si caracteristici: • Metoda de sterilizare prin radiatie ionizanta • 1 buc. seringa de 65 ml pentru substanta de contrast cu urmatoarele caracteristici: • material transparent • rezista la presiuni de minim 350 psi • prevazuta cu tepusa de conectare la flacon de substanta de contrast • sunt prevazute cu marcaje de tip FluiDot care permit detectarea rapida a prezentei sau absentei fluidului in seringa • 1 buc. seringa de 115 ml pentru solutie salina cu urmatoarele caracteristici: • material transparent • rezista la presiuni de minim 350 psi • prevazuta cu tepusa de conectare la punga de solutie salina • sunt prevazute cu marcaje de tip FluiDot care permit detectarea rapida a prezentei sau absentei fluidului in seringa • 1 buc. tub conector pacient in T, spiralat cu urmatoarele caracteristici: • lungime 243 cm. cu conectoare tip Luer-Lock • rezista la presiuni de minim 350 psi • Permite conectarea la seringile injectorului prin intermediul conectoarelor • Marcaj colorat diferentiat pentru conectoarele tip Luer-Lock in vederea identificarii facile pentru operator a conectarii la seringile de contrast, salina si la pacient

Număr anunț
DA25793638
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33141624-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat