Atribuită
Cumpărare directă
Achiziţie legitimatii de serviciu personalizate Model: conform – macheta grafică anexata Toate caracterele grafice (faţă), inclusiv sigla CNPP, vor fi preluate la scară în totalitate din macheta grafică. Livrarea produselor 1. Livrarea produselor finite se va face în pachete uşor manevrabile. 2. Mod de ambalare-cutii de carton rezistente la stivuiri şi manipulări succesive.
- Număr anunț
- DA25773261
- Autoritate contractantă
- CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 22456000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.