Atribuită Cumpărare directă

SET CURATENIE CU MOP, GAL 7 DESQ AP DE LAMINAT A4/70240 OTI SACI MENAJ 60L 10BUC WIPE OUT SAP.L.PIERS1L WIPE OUT SAP.L.GINGER1L ARIEL PROF.CP TO.RELAXED14K CANON CALCULATOR BIROU 16DI MADERO LAVETE UNIV.MICR.10B ECONOM.DETE.SUPRA.AMB.ECONO

Număr anunț
DA25770684
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.876,88 RON
Valoare atribuită
2.876,88 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.876,88 RON

din 2.876,88 RON estimat