Atribuită
Cumpărare directă
ANTIBIOGRAMA-TETRACICLINA 30 -TET 30 \DISC ANTIBIOGRAMA TETRACICLINA 30, ANTIBIOGRAMA- GENTAMICINA 10\GENTAMICIN 10\DISC ANTIBIOGRAMA GENTAMICINA 10, FOSFOMICINA/TROMETANOL 200\DISC ANTIBIOGRAMA FOSFOMICINA, ANTIBIOGRAMA -LEVOFLOXACIN 5\LEVOFLOXACINA\DISC ANTIBIOGRAMA LEVOFLOXACIN, ANTIBIOGRAMA -IMIPENEM 10\DISC ANTIBIOGRAMA IMIPENEM, ANTIBIOGRAMA-CEFUROXIME 30/CEFUROXIM 30/DISC ANTIBIOGRAMA CEFUROXIME 30, ANTIBIOGRAMA-CEFAZOLIN 30/CAPHAZOLIN/DISC ANTIBIOGRAMA CEFAZOLIN , ANTIBIOGRAMA -DOXYCICLINA 30/DOXYCICLINA/DISC ANTIBIOGRAMA DOXICICLINA, ANTIBIOGRAMA- CIPROFLOXACINA 5/DISC ANTIBIOGRAMA CIPROFLOXACINA
- Număr anunț
- DA25787792
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269,90 RON
- Valoare atribuită
- 269,90 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.