Atribuită Cumpărare directă

Restriction enzyme SspI 2500 units (10u/µl) 1 * 1 KIT

Număr anunț
DA25772787
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
24965000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
870,67 RON
Valoare atribuită
870,67 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

870,67 RON

din 870,67 RON estimat