Atribuită Cumpărare directă

Primaria comunei Pojorata intentioneaza sa achizitioneze un serviciu pentru intocmirea unei documentatii tehnice si economice pentru construirea unui garaj/cladire si a unui gard imprejmuitor pe suprafata de teren, inregistrata cu numerele cadastrale CF 34575 si CF 32426.

Număr anunț
DA25785314
Autoritate contractantă
Comuna Pojorata (CUI 4441425)
Furnizor / câștigător
EPROCON3I (CUI 39832450)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat