Atribuită Cumpărare directă

Toner pt. imprimante/copiatoare constand in: toner Xerox Phaser 3140; toner HP LJ 1010/1018 Q2612A/CANON CRG703/FX10 KATUN si toner HP CB435a/436a/CRG725 Katun

Număr anunț
DA25744579
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Judetean Arad (CUI 14207830)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI 27581428)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,06 RON
Valoare atribuită
268,06 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,06 RON

din 268,06 RON estimat