Atribuită Cumpărare directă

Unitatea militara 01145 Roman achizitioneaza in folosul UM 01149 Focsani, produse conform anunt de publicitate ADV1150172, astfel: - Hartie igienica, 2 straturi, alba, 100% celuloza - 110 role/ 2.21 lei fara TVA/ rola

Număr anunț
DA25736261
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST INVEST S.R.L. (CUI 26553055)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,10 RON
Valoare atribuită
243,10 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,10 RON

din 243,10 RON estimat