Atribuită
Cumpărare directă
Instruirea introductiv generala a salariatilor in ce priveste prevenirea si stingerea incendiilor si in domeniul situatiilor de urgenta, revizia sau intocmirea documentatiei specifice potrivit legilor in vigoare, documentarea si coordonarea exercitiilor de evacuare in caz de incendiu sau cutremur.
- Număr anunț
- DA25724439
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 133 (CUI 4283899)
- Furnizor / câștigător
- HALIP VIOREL PFA (CUI 29061154)
- Cod CPV
- 75251110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.