Atribuită Cumpărare directă

Servicii de monitorizare si reparare GPS flota de masini combustibil pentru 13 vehicule, confrom ofertei prestatorului. În cazul reparațiilor, valoarea totală a acestora se va stabili conform situațiilor de lucrări prezentate de prestator, anexă la factura emisă și acceptată de beneficiar. Perioada de derulare a contractului este de 7 luni, până la data de 31.12.2020, cu posibilitatea prelungirii, conform legislației în vigoare, pe o durată de cel mult 4 luni (01.01.2021- 30.04.2021, inclusiv) prin semnarea unui act adițional. Valoarea totală alocată contractului este de 61.500 lei fără tva din care, pentru: 1) monitorizare servicii: 14.300 lei fără tva , adică 9.100,00 lei fără TVA de la data realizării achiziției până la data de 31.12.2020 și respectiv 5.200,00 lei fără TVA pentru posibila prelungire pe o perioadă de cel mult 4 luni - 01.01.2021-30.04.2021, inclusiv. 2) reparații 15.000,00 lei fără tva/ contract, cu precizarea menționată mai sus, adică factura va cuprinde situațiile de lucrări prezentate și acceptate de achizitor.

Număr anunț
DA25736074
Autoritate contractantă
GIROCEANA S.R.L (CUI 14717383)
Furnizor / câștigător
ECO DATA SOLUTION SRL (CUI 30562515)
Cod CPV
64212500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.100 RON
Valoare atribuită
9.100 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.100 RON

din 9.100 RON estimat