Atribuită Cumpărare directă

autoritatea contractanta doreste achizitionarea de servicii de consultanta pentru elaborarea si implementare proiect in cadrul POIM 2014 2014 - 2020, AXA 9, O.S.9

Număr anunț
DA25741568
Autoritate contractantă
Orasul Harsova (CUI 7453165)
Furnizor / câștigător
RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat