Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 1.00 X 221.13 RON fara TVA / buc 2 DR.STEPHAN STRONG CREAM 750ml buc 10.00 X 9.71 RON fara TVA / buc 3 AMIANO SAPUN LICHID 5L LAVANDA SI VERBENA buc 1.00 X 29.46 RON fara TVA / buc 4 MISAVAN INALBITOR 5L buc 2.00 X 16.00 RON fara TVA / buc 5 DETERGENT AUTOMAT 20kg ALLEY sac buc 1.00 X 131.25 RON fara TVA / buc 6 MISAVAN SPRAY MOBILA 300ml buc 4.00 X 5.33 RON fara TVA / buc 7 MISAVAN GEAMURI TRANSPARENTA 750ml buc 5.00 X 6.95 RON fara TVA / buc 8 HARTIE IG. ROZ 40/bax 2strat buc 2.00 X 14.79 RON fara TVA / buc 9 MSV BURETE CANELAT COLOR 10/set set 10.00 X 4.71 RON fara TVA / set 10 MSV SPALATOR METAL MAXI 1/set buc 5.00 X 2.03 RON fara TVA / buc 11 PUNGI BIODEGRADABILE MICI 100 buc/rola rola 2.00 X 17.96 RON fara TVA / rola 12 PUNGI ALIMENTARE 1kg 100/set set 2.00 X 3.84 RON fara TVA / set 13 PUNGI ALIMENTARE 2kg 100/set set 2.00 X 5.47 RON fara TVA / set 14 PUNGI ALIMENTARE 3kg 100/set set 2.00 X 7.97 RON fara TVA / set 15 FORTINO SACI MENAJ 20L 50/set REZISTENTI set 30.00 X 1.69 RON fara TVA / set 16 DR.STEPHAN SUPER DISH 1L PUMP buc 10.00 X 10.92 RON fara TVA / buc 17 MSV MONOROLA 100M 2str buc 6.00 X 8.16 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA25727432
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Ceahlaul Piatra Neamt (CUI 2689905)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
933,18 RON
Valoare atribuită
933,18 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

933,18 RON

din 933,18 RON estimat