Atribuită Cumpărare directă

Soluţie dezinfectantă concentrată cu proprietăţi de curaţare pentru toate tipurile de suprafeţe.Spectru de actiune: bactericid, fungicid, micobactericid, virucid, tuberculocid. Să respecte standardele romaneşti şi europene EN1040, EN1276, EN13727, EN1275, EN13697, EN1650, EN14348, EN14476. Să fie simultan detergent şi dezinfectant (să cureţe şi să dezinfecteze în acelaşi timp).Soluţie concentrată. Pentru diluare să poată fi folosită apa la temperatura camerei. Flacon 2 litrii.Dezinfectant rapid pentru suprafeţe şi aparatură medicală. Spectru de acţiune: bactericid, fungicid, virucid (să inactiveze/distrugă HVB, HVC, HIV), micobactericid, tuberculocid. Să respecte standardele romaneşti şi europene EN1040, EN1276, EN13727, EN1275, EN13697, EN1650, EN14348, EN14476.Dezinfectant pe bază de alcooli (etanol şi propanol) pentru suprafeţe şi aparatură medicală. Flacon 1 litru Să aibă aviz eliberat de MS/ ISP/ CNPB cu specificarea încadrării produsului, cu indicaţie de utilizare în unităţi sanitare.Să aibă fişă de securitate tehnică a produsului în limba română.

Număr anunț
DA25725337
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat