Atribuită Cumpărare directă

Raft dublu metalic 5 polite MDF, 180x180x45 CM, 350 kg/polita, pentru obiecte grele, montaj fara surub prin clipsare, cadru metalic din otel zincat

Număr anunț
DA25728340
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
EXPO TEHNIC SRL (CUI 22553796)
Cod CPV
39153100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.529,40 RON
Valoare atribuită
3.529,40 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.529,40 RON

din 3.529,40 RON estimat