Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA + CASCO toate riscurile pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 1 autoturism inmatriculat in Romania, Jud. Bistrita-Nasaud, marca:DACIA DUSTER, cmc 1461, 81Kw, masa maxima 1840 Kg, an fabr. 2017, Clasa BM: M3, suma asigurata 50121 RON Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: iunie 2020. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate - conform legislatiei in vigoare
- Număr anunț
- DA25739656
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Bistrita-Nasaud (CUI 4426816)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.007,72 RON
- Valoare atribuită
- 4.007,72 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.