Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Servicii de reînnoire certificat digital semnătură electronică valabilitate 2 ani -13 bucăţi, începând cu data: 17.06.2020 – 3 bucăţi; 01.08.2020 – 2 bucăţi; 26.08.2020 – 1 bucată; 15.09.2020 – 3 bucaţi; 07.10.2020 – 1 bucată; 27.10.2019 – 1 bucată; 01.12.2020 – 2 bucăţi. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu funcţii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25741942
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560 RON
- Valoare atribuită
- 1.560 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.