Atribuită
Cumpărare directă
SCH F+N 16A iDPNA 4.5KA A9N21547 Schneider 1167 Buc 1 15,83 15,83 3,0077 ELEM INLOC MPR GR 00 80A NH00 4181213 5687 Buc 1 7,51 7,51 1,4269 ACM LED BANDA 500cm 14.4W 12V IP65 RGB 05-0811/RGB INCLUDE TIMBRU VERDE 0.25 1022 Buc 20 93,1 1862 353,78 GTV PROFIL ALUMINIU 2ML/BARA MINI PA-GLAXMNK-AL 14158 Buc 40 9,6 384 72,96 GTV PROFIL CAPAC PLASTIC 2ML/BARA PA-OSMLGLAXM-00 14159 Buc 42 6,85 287,7 54,663
- Număr anunț
- DA25731504
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.557,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.557,04 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.