Atribuită Cumpărare directă

DISC CU 40 DINTI PENTRU DEFRISAT - PENTRU MOTOCOASA KAWASAKI/EFCO - 6 BUC X 176.47 RON; CUTIT 350-3 - 2 BUC X 151.36 RON.

Număr anunț
DA25723021
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.361,54 RON
Valoare atribuită
1.361,54 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.361,54 RON

din 1.361,54 RON estimat