Atribuită Cumpărare directă

MLT-D116S MLTD116S CARTUS TONER (1200 PAG) ORIGINAL SAMSUNG SL-M 2620 SL-M 2675 SL-M 2875

Număr anunț
DA25727539
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,66 RON
Valoare atribuită
288,66 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,66 RON

din 288,66 RON estimat