Atribuită
Cumpărare directă
10 7057072 GEL IG.MAINI PE BAZA DE ALCOOL 10L BUC 4,00 650,00 2.184,87 415,13 20 7056768 DEZINF.UNIV.PULV.SEPT STICKY ACTIV 0,75L BUC 6,00 22,50 113,45 21,55 30 7052509 SAP.LICHID GLI.VIANTIC ANTIBACT.3L BUC 10,00 14,20 119,33 22,67 40 7056766 DEZINFECTANT UNIV.SEPT STICKY ACTIV 4L BUC 22,00 95,90 1.772,94 336,86
- Număr anunț
- DA25737019
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC ''EMANUIL GOJDU'' HUNEDOARA (CUI 4634094)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.190,59 RON
- Valoare atribuită
- 4.190,59 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.